Palubky podlahové

Sekce:   Home >> Naše nabídka >> Palubky podlahové

Chcete zútulnit či zateplit Váš byt a rozhodli jste se pro palubky? Správná volba! Obložení stěn nebo stropu dodá Vašemu prostoru ušlechtilejší vzhled. Kromě funkce estetické mají palubky také vynikající tepelnou vlastnost. Obecně platí, že dřevo dává interiéru vzdušnost, teplo, barvu i atmosféru, takže teď si jen stačí vybrat z širokého sortimentu.

Nabízíme položení podlahových palubek včetně jejich následného ošetření lakováním nebo mořením. Každá aplikace stavebního materiálu vyžaduje jistou znalost a obratnost. Ani montáž dřevěných palubek by se tedy neměla podcenit. Dřevo může sesychat a bobtnat. Naši pracovníci znají vlastnosti dřeva a dodržují technologické i konstrukční zásady. Kvalitní práce s fungujícími detaily (napojení, hrany, větrání obkladu…) prodlouží životnost palubek a ušetří Vám náklady na jejich údržbu.

Podlahové palubky jsou tuzemské i zahraniční výroby a dodávají se v tloušťkách 19 a 27 mm. Doporučujeme používat silnější podlahovinu. . Jehličnan je měkčí dřevina než např. dub nebo buk a není tak odolná proti ošlapání. Pokud váháte s výběrem, kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme.

Účetnictví Miluše Marková - účetnictví, zpracování mezd - Tel: 737 305 185

©  DS Websites - výroba WWW stránek